Hírek szépia hotel rss

2012.06.01. - Álláshirdetés!
Espa Bio & Art Hotel **** értékesítési csapatába munkatársat keresünk belföldi konferenciák, céges rendezvények szervezésére az alábbi elvárásokkal:

- szakirányú, minimum középfokú végzettség,
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
- online értékesítési ismeretek,
- angol és/vagy német nyelv magas szintű ismerete,
- kiváló kommunikációs és szervező készség,
- önálló és precíz munkavégzés,
- csapatszellem.

A szakmai önéletrajzot az alábbi e-mail címre várjuk: russoi.tamas@espahotel.hu

Feladatok:
- forgalmi- és marketing terv készítése, bevételi terv kialakítása
- ár- és termékképzés
- meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
- ügyfélszerzés (business)
- erős e-marketing kialakítása és ápolása, extranetek napi kezelése
- csoport ajánlatok és foglalások kezelése
Facebook Share Tweet
2012.05.19. - Álláshirdetés!
zsámbéki, 4 csillagos szálloda rendezvény értékesítőt keres

Feladatok:
- céges rendezvények szervezése,
- kapcsolattartás ügyfelekkel, cégekkel, rendezvényszervezőkkel, utazásszervezőkkel, konferenciaszervezőkkel
- ajánlatok készítése, szerződések megkötése
- konkurenciafigyelés
- statisztikák készítése

Elvárások:
- szakirányú felsőfokú végzettség
- angol és/vagy német nyelvtudás
- értékesítési tapasztalat
- rugalmasság
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)
- megbízható, kreatív pályázók jelentkezését várjuk.

Előny: magas szintű kommunikációs készség, Hostware ismerete

Fényképes önéletrajzokat az info@espahotel.hu e-mail címre várjuk.